• OP=OP: Opstrijkbare kledingapplicatie - Knielap jeans p.s. - Welke wil je?

Kniestuk Jeans.

Kniestuk Jeans - Geborduurd strijkplaatje voor op de knie

Fournituren - Strijkplaatjes: Een lelijke plek of een scheur in een broek of bloes? Vaak ontstaan juist op de knieën en ellebogen slijtplekken, ten gevolge van het dragen. Met een opstrijkbare kledingapplicatie los je dit in een handomdraai op. Het kniestuk is opstrijkbaar, dus is zeer gemakkelijk te bevestigen. En we noemen het een kniestuk, maar je kunt deze vanwege de ovale vorm ook net zo goed voor een trui of jasje gebruiken! Eén enkel kniestuk op één van de beide knieën geeft ook een leuk en apart effect. Jij kunt kiezen uit verschillende plaatjes. Verkoop per stuk.

Liever een paar van 2 kniestukken? Bekijk HIER het totaalassortiment aan knie- en elleboogstukken - er zit altijd wel wat voor jou bij. Gebruik je een persdoek bij het strijken? Dat voorkomt ongelukjes met de strijkbout.

Kniestukken of elleboogstukken - Wat is het verschil?

Een kniestuk of elleboogstuk noemen we ook wel verstelstuk en dat is ook precies wat het is. Verstelstukken bestaan in verschillende vormen. Deze ovale vorm noemen we meestal een kniestuk maar strijk jij net zo gemakkelijk op de mouwen van een shirt. Zoek jij een verstelstuk voor de binnenkant van de kleding om een gaatje te verbergen? Kijk dan bij ons REPARATIEDOEK.

Strijkplaatje - Hoe te gebruiken?

Kies jouw plaatje in het selectiescherm: zodra je er eentje aanklikt, wordt de juiste afbeelding zichtbaar. Strijkplaatjes zijn opstrijkbaar: gemakkelijker wordt het niet. Als je een kniestuk op een broek wilt bevestigen, kun je dit gewoon doen met het strijkijzer. Gebruik stand III voor katoen en strijk zonder stoom, eventueel met behulp van een PERSDOEK. Zet het kniestuk wel met een paar steekjes vast, want door het rekken en strekken van je knie zou deze anders los kunnen raken.Gebruik voor het vastnaaien op een broek het beste IJZERGAREN van Gütermann.

Specificaties:

Opstrijkbaar kniestuk - Samenstelling: 100 % polyester. Afmeting: 8,6 x 6,3cm. Jeans met borduursel - Kies jouw versie in het selectiescherm. Wasbaar tot 30°. Verkoop per stuk.

Meer soorten:

Knie- en elleboogstukken hebben wij in allerlei varianten. Met behulp van een transparante persdoek strijk je de verstelstukken veilig op jouw kleding.

Geef beoordeling

Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren

OP=OP: Opstrijkbare kledingapplicatie - Knielap jeans p.s. - Welke wil je?

  • Merk: Opry
  • Model:45016
  • Beschikbaarheid:Op voorraad
  • €2,50
  • €1,50


Beschikbare opties:


Gerelateerde producten

2 Persdoeken transparant - Strijken zonder risico

2 Persdoeken transparant - Strijken zonder risico

Veilig strijkenVeilig strijken - 2 Persdoeken 60 x45cmFournituren – Strijkaccessoires: Het gebruik v..

€4,95

GOEDKOOP: Kniestuk jeans - 2 paar

GOEDKOOP: Kniestuk jeans - 2 paar

Kniestukken Jeans 2 paarKniestukken Jeans 2 paar: een assorti van kniestukken jeansFournituren - Kle..

€2,50

GOEDKOOP: Elleboogstukken suede - Kies een kleur

GOEDKOOP: Elleboogstukken suede - Kies een kleur

Echt leren elleboogstukken.Echt leren elleboogstukken, vernaaibaar.Fournituren: Elleboogstukken van ..

€3,95

Tags: Elleboogstukken, elleboogstuk, verstelstuk, kleding repareren, opstrijkbare elleboogstukken, elleboogstukken opstrijkbaar, patches, leren elleboogstukken, elleboogstukken leer, suede elleboogstukken, elleboogstukken suede, kniestuk, kniestukken, aanbieding, aanbieding elleboogstukken, aanbieding kniestukken, voordelige elleboogstukken, voordelige kniestukken, reclame elleboogstukken, reclame kniestukken, aktie elleboogstukken, aktie kniestukken