Voor in de badkamer

Borstelwerk voor in de badkamer
Het Borstelwerk wat hier wordt aangeboden is gedegen en uitsluitend natuurlijk borstelwerk gemaakt in Nederland en Duitsland.
Tips voor dry massage.
Droge massage is een prachtige vorm van stimulatie voor de vasculaire bloedsomloop en het zenuwstelsel, maar houdt u aan de volgende regels: start de massage altijd op delen van het lichaam die het verst verwijderd zijn van het hart, op de voeten en dan de armen. Masseer met 3-5 krachtige, langzame slagen van de borstel richting het hart. In de maag, borst- en ruggebieden kleinere, cirkelvormige bewegingen met de klok mee.
Een aangenaam, bijkomend cosmetisch voordeel van een dergelijke massage is een zachte peeling: dode huidcellen worden verwijderd.
Loofah zeeponderlegger - Zo blijft jouw stuk zeep schoon en droog
Zeep OnderleggerZeep Onderlegger om je zeep op te laten drogenMet deze zeeponderlegger van natuurlij..
€4,95
Badborstel varkenshaar - Zachte rugborstel
Zachte Rugborstel – Badborstel VarkenshaarRugborstel – Badborstel Varkenshaar met afneembare borstel..
€19,95
Badborstel tampico - Harde rugborstel
Harde Rugborstel – Vegan BadborstelRugborstel – Vegan Badborstel met plantaardig haarBorstel met ech..
€19,95
Harenvanger - Verwijdert haren uit het doucheputje
Wie kent het probleem niet? Je doucheputje zit vol met losse haren of het gootje in je wastafel zit ..
€3,95
Voegenborstel - Reinigt voegen van tegelwerk
Badkamerborstel voor voegenBadkamerborstel voor voegen:Speciale voegenborstelBorstels voor de badkam..
€7,95
Badkuipborstel - Ook voor tegelwerk
BadkamerborstelBadkamerborstel zacht: Fiber boender voor badkuip en tegels.Borstels met echt haar: ..
€24,95
Werkborstel Zacht - Ideaal voor voegen in de badkamer
Werkborstel met baardWerkborstel met baard: Fiber boender voor tegels, voegen en glazuur.Fournituren..
€6,95
Ouderwetse Nagelborstel - Volledig natuurlijk
Vieze nagels?Vieze nagels schoonmaken met een ouderwetse nagelborstel.Nagelborstel van traditioneel ..
€5,50
GOEDKOPER: Nagelborstel extra hard: Vegan uitvoering
Vieze nagels schoonmaken?Vieze nagels schoonmaken met vegan nagelborstel.Nagelborstel van natuurlijk..
€10,00 €14,95