Zwarte Zeep.

Zwarte Zeep: Biologische Allesreiniger in pot.

Ecologisch schoonmaakmiddel nodig? Deze zwarte zeep van Marius Fabre, in Frankrijk bekend als Savon Noir, is niet alleen 100% biologisch afbreekbaar, het maakt ook echt goed schoon! Met een pot Savon Noir kan jij niet alleen houten en natuurstenen oppervlakken en vloeren mee schoonmaken, maar ook leer, marmer, graniet en sanitair. Wasgoed dat is voor behandeld met zwarte zeep wordt weer lekker schoon, evenals je ramen, koper en zilver en roestvrij staal. Je kunt zwarte zeep gebruiken als allesreiniger, maar je kunt er ook de afwas mee doen of een wasje mee draaien. Zelfs rode wijnvlekken worden door Savon Noir verwijderd als sneeuw voor de zon! Zwarte zeep kan jij vanuit de pot rechtstreeks aanbrengen op het oppervlak of de stof waar jjij vlekken in wilt behandelen. Of los een flinke lik zwarte zeep op in heet water voor een multifunctionele allesreiniger: maak kennis met alle toepassingen en het zal jou verbazen hoevaak jij de witblauwe pot uit jouw gootsteen kastje pakt voor weer een ander klusje.

Zwarte zeep wordt geleverd met een handige gebruiksinstructie, waarbij je kunt lezen wat je er allemaal mee kunt schoonmaken en in welke verhoudingen. Zwarte zeep leveren wij niet alleen in deze pot met mousse, maar ook in tube of in fles. Gebruik je de zwarte zeep om jouw vloer te reinigen? Bestel dan direct zo’n lekker ouderwetse katoenen dweil mee voor een mooi resultaat!

Zwarte zeep: de biologische alleskunner!

Als we aan onze klanten iets vertellen over de vele mogelijkheden van onze Franse zwarte zeep, zou je kunnen denken dat je in een aflevering van Tell-Sell bent beland! Maar alle gekheid op een stokje: je kunt met zwarte zeep ook echt bijna alles schoonmaken! Zwarte zeep is een zwarte olijfoliezeep, op exclusieve basis van plantaardige oliën. Zwarte zeep bevat GEEN kleur- en geurstoffen en is bovendien 100% vegan! Alle ingrediënten zeer 100% biologisch afbreekbaar, dus je zult het milieu niet onnodig belasten. En het allerbelangrijkste verkoopargument: zwarte zeep maakt bijna alles écht goed schoon!

Wat kun je ermee schoonmaken?

Het zou gemakkelijker zijn om op te noemen wat je met Savon Noir NIET schoon kunt maken. Met zwarte zeep kun je schoonmaken: de vloer, de badkamer, de keuken en het aanrecht, daken, BBQ’s en ovens, het glas van een (open) haard, fietsen, auto’s , motoren en boten. Zwarte zeep is geschikt voor vloeren van steen en graniet, hout, marmer, parket en vloeren van sanitaire ruimtes. Je kunt er leer mee schoonmaken, koper, zilver en glas. Ook een afwas krijg je moeiteloos schoon: zwarte zeep laat roestvrijstalen pannen weer glanzen en rekent moeiteloos af met vet, zowel van een koekenpan als van roosters van ovens en barbecue’s. Niet voor niets bestaat deze Franse zeep al meer dan 100 jaar!

Gebruik zwarte zeep ook voor:

Ook voor wasgoed is zwarte zeep een ideaal middel. Je kunt de zwarte zeep zowel gebruiken als wasmiddel, maar ook als vlekverwijderaar. Zowel vet- als rode wijnvlekken verdwijnen als sneeuw voor de zon. Een beetje zwarte zeep reinigt lederen meubels en autostoelen, tassen, zadels en laarzen. Ook de vacht van paarden en honden kun je reinigen met behulp van zwarte zeep. Bijkomend voordeel is dat het eczeem bij het huisdier voorkomt, evenals parasieten. Last but not least: mix 5 eetlepels zwarte zeep met een liter water in een sprayflacon. Nu heb je een biologische plantenspray die afrekent met bladluis, wolluis en spint! Bij een tube Marius Fabre Zwarte Zeep sturen we de handige Nederlandstalige folder mee, voor alle verhoudingen en aanwijzingen voor alle genoemde schoonmaakfuncties.

Specificaties:

Samenstelling: zwarte olijfoliezeep op exclusieve basis van plantaardige oliën. Geen geur- of kleurstoffen, geen aardolieproducten en geen dierlijke vetten. 100% biologisch afbreekbaar. Inhoud: 1 Kilogram.

Meer van de natuur:

Zwarte zeep kan jij ook bestellen in een knijptube of in een praktische pot met schroefdeksel. Ook van Marius Fabre is de heerlijke vloeibare olijfzeep. Deze zeep is geschikt voor je handen en voor je lichaam en verkrijgbaar in een doseerfles met pomp of als navulling. Ook puur natuur zijn onze ouderwetse dweilen: 100% katoen, lekker groot en goed wasbaar!

Check YouTube:

Geef beoordeling

Om een beoordeling te schrijven moet u inloggen of zich registreren

Savon Noir: bio allesreiniger - Pot 1KG - LET OP LEVERTIJD

  • Merk: MariusFabre
  • Model:898583
  • Beschikbaarheid:8-9 Dagen levertijd
  • €19,95


Gerelateerde producten

Biologische handzeep - Lavendel

Biologische handzeep - Lavendel

Marius Fabre OlijfzeepMarius Fabre Olijfzeep – duurzame, zeer zachte handzeepFournituren – Duurzaam:..

€16,95

Ouderwetse Dweil van katoen

Ouderwetse Dweil van katoen

Ouderwetse dweil.Ouderwetse dweil van katoen.Dweil van katoen: Dit extra grote model neemt goed op e..

€5,95

Savon Noir: biologische allesreiniger - Tube 250ml

Savon Noir: biologische allesreiniger - Tube 250ml

Zwarte Zeep.Zwarte Zeep: Biologische Allesreiniger.Ecologisch schoonmaakmiddel nodig? Deze zwarte ze..

€11,50

Savon Noir: biologische allesreiniger - Fles 1L

Savon Noir: biologische allesreiniger - Fles 1L

Zwarte Zeep.Zwarte Zeep: Biologische Allesreiniger in literfles.Ecologisch schoonmaakmiddel nodig? D..

€16,95

Tags: Schoonmaakmiddel, zwarte zeep, olijfoliezeep, biologische zeep, biologisch schoonmaken, duurzaam schoonmaken, duurzaam schoonmaakmiddel, afbreekbaar, biologisch afbreekbaar, 100% biologisch afbreekbaar, vegan, allesreiniger, biologische allesreiniger, ecologische allesreiniger, ecologisch schoonmaakmiddel, biologisch afwasmiddel, biologisch wasmiddel, savon noir, marius fabre, franse zeep, zeep uit frankrijk, frans schoonmaakmiddel, groene zeep, goudzeep, lederreiniger